Podaruj SPA

BONY UPOMINKOWE – IDEALNY PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY, PRACOWNIKA, PARTNERA BIZNESOWEGO!

bon-pJeśli szukacie Państwo prezentu z okazji urodzin, imienin, świąt lub po prostu bez okazji, day spa Galeria Zmysłów proponuje szczególną formę prezentu w postaci specjalnego zaproszenia, pozwalającego na korzystanie z zabiegów w działach Pielęgnacji Twarzy, Ciała, Dłoni i Stóp oraz Włosów w naszym day spa.

Zaproszenia występują w dwóch wersjach:

1. Bon na konkretny zabieg lub pakiet zabiegów
2. Bon na określoną kwotę – w tym wypadku wypisujemy w treści kwotę bądź np.: „Zapraszamy na zabiegi kojące duszę i ciało”.

Pierwsza forma określa konkretny zabieg lub zabiegi, druga pozwala osobie obdarowanej na samodzielny, dowolny wybór zabiegów w ramach określonej kwoty.

Zaproszenia mają elegancką formę, są imienne, drukowane na lśniącym papierze. Każde zapakowane jest w wytworną złotą kopertę. Każde ma nadany indywidualny numer. Osoba obradowana, chcąc wykorzystać bon, kontaktuje się z nami telefonicznie, bądź mailowo (dane są na zaproszeniu) i umawia na wizytę.

Szczegółowych informacji udzieli Państwu nasz zespół pod numerem telefonu 18 442-02-00 lub pod adresem spa@galeriazmyslow.pl

Formularz zamówienia BONU UPOMINKOWEGO