Rytuały na ciało

Unikalne rytuały dostarczające niezapomnianych wrażeń, przywracające harmonię, równowagę i dobre samopoczucie. Oparte na unikalnych recepturach i składnikach pozwalają na uzyskanie doskonałych rezultatów. Rytuały łączą w sobie doskonałą pielęgnację peelingiem, masłami oraz bogatym w składniki aktywne serum.

Grecka Nuta - 60 min / 230 zł
Odkryj moc natury greckiego winogrona. Rozpoczyna się aromatycznym winogronowym peelingiem całego ciała, następnie masaż wysokiej jakości masłem do ciała z pestek winogron spowoduje, że skóra staje się gładsza, elastyczna oraz łagodzi podrażnienia.
Szafirowy Dotyk Odnowy - 120 min / 350 zł (z okładem)
Ekskluzywny zabieg na bazie minerałów i kamieni półszlachetnych. Zabieg rozpoczyna się peelingiem całego ciała o działaniu dotleniającym. Następnie aplikujemy maskę z pyłem szafirowym, która ma aksamitną strukturę, przywraca witalność, dynamizuje oraz tonizuje skórę oraz uwalnia napięcie mięśniowe( 15 min). Całość dopełni masaż gorącymi kamieniami wykonywany na jedwabistej oliwce. Rytuał ten to aromatyczna odpowiedz na potrzebę relaksu, odprężenia, pielęgnacji skóry roślinnymi i mineralnymi składnikami aktywnymi.
Kawowa Uczta - 60 min / 230 zł
Rozpoczyna się aromatycznym peelingiem kawowym całego ciała, następnie przemasowanie ciepłymi olejami. Kawa ma właściwości pobudzające, antyoksydacyjne oraz pomaga w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem.
Czekoladowa Euforia - 90 min / 300 zł (z okładem)
Rytuał rozpoczynamy peelingiem, następnie nakładamy maskę czekoladową którą pozostawiamy na 15minut, rytuał kończymy przemasowaniem ciepłym olejem. Pachnący słodyczą i gorącą czekoladą rytuał w jednej chwili wprawia w doskonały nastrój, odpręża i nastawia pozytywnie do życia. Czekolada posiada również potwierdzone właściwości wyszczuplające i antycellulitowe.
Mleczna pokusa - 60 min / 230 zł
Rozpoczyna się aromatycznym peelingiem z mleka koziego i liczi całego ciała, następnie masaż wysokiej jakości masłem do ciała. Mleko kozie ogranicza tendencję do pękania i łuszczenia się skóry oraz łagodzi niekomfortowe podrażnienia.
Mleczny peeling ciała - 30 min / 120 zł
Kozie mleko z liczi peeling ciała - 30 min / 120 zł
Orientalny peeling ciała - 30 min / 120 zł
Grecki peeling ciała - 30 min / 120 zł
Kawowy peeling ciała - 30 min /120 zł