Rytuały na ciało

Unikalne rytuały dostarczające niezapomnianych wrażeń, przywracające harmonię, równowagę i dobre samopoczucie. Oparte na unikalnych recepturach i składnikach pozwalają na uzyskanie doskonałych rezultatów. Rytuały łączą w sobie doskonałą pielęgnację peelingiem, masłami oraz bogatym w składniki aktywne serum.

Żurawinowe odmłodzenie - 60 min / 150 zł / 180 zł (z okładem)
Orzeźwiające rytuały pachnące świeżą żurawiną to apetyczna przygoda, po której skóra nabiera młodzieńczego wyglądu, sprawia że skóra odzyskuje promienność i sprężystość, a odmładzające serum zapewnia jej długotrwałe nawilżenie.
Żurawinowy peeling - 30 min / 90 zł
Mleczna pokusa - 60 min / 150 zł / 180 zł (z okładem)
Zabiegi oparte na kozim mleku i śliwce chińskiej lychee to królewska uczta dla ciała i ducha. Jedwabiste łagodzące serum przygotowuje skórę do otulenia kojąco-regenerującą maską. Skóra pozostaje nawilżona, rozjaśniona oraz widocznie odmłodzona.
Mleczny peeling ciała - 30 min / 90 zł
Czekoladowa euforia - 60 min / 150 zł / 180 zł (z okładem)
Pachnący słodyczą i gorącą czekoladą rytuał w jednej chwili wprawia w doskonały nastrój, odpręża i nastawia pozytywnie do życia. Czekolada posiada również potwierdzone właściwości wyszczuplające i antycellulitowe. Całości dopełnia ujędrniające czekoladowe masło nadające skórze aksamitną gładkość.
Czekoladowy peeling - 30 min / 90 zł
Wyjątkowy rytuał, który od początku do końca przepełnia zmysły aromatycznym zapachem świeżo palonych ziaren kawy. Kofeinowe serum i maska z prawdziwą kawą dostarczają skórze energii, intensywnie wyszczuplają i detoksykują.
Kawowa uczta - 60 min / 150 zł / 180 zł (z okładem)
Kawowy peeling ciała - 30 min /90 zł