O Spa

spazmyslowDOŚWIADCZ PIĘKNA PEŁNIĄ ZMYSŁÓW
Galeria Zmysłów to coś więcej niż chwila relaksu
i schronienie przed obowiązkami dnia codziennego. Pierwszy w Nowym Sączu salon DAY SPA powstał aby ukoić zmysły, zatroszczyć się o ciało i wydobyć naturalne piękno. Dzięki szerokiej gamie specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, wykonywanych przez wykwalifikowaną kadrę kosmetologów i masażystów, powrót do równowagi umysłu, ciała i ducha nigdy nie był równie przyjemny i prosty.Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług. Nowoczesne zdobycze kosmetologii łączymy z dobroczynnym działaniem sztuki masażu a wszystko to w przyjaznej, przesyconej aromatem olejków atmosferze.
Wnętrza Galerii Zmysłów zaprojektowane zostały tak, aby pobudzić wszystkie zmysły i dostarczyć estetycznych doznań na każdym poziomie percepcji. W atmosferę nasyconą nutą orientu wprowadzają kwiatowe ornamenty i złocenia pokrywające ceglane sklepienie sufitu i ściany, obecne także w ciepłym miodowo-złotym oświetleniu. Już na powitanie w kojący klimat odprężenia wprowadza gości szmer wody sączącej się nieprzerwanym strumieniem wprost do ozdobnej misy. Wystrój, podobnie jak proponowane zabiegi, koresponduje z elegancją
i szykiem oraz z naturalnymi elementami dekoracji. Takie połączenie dobroczynnie wpływa na nasze zmysły, harmonizując je i kojąc. Każde z pomieszczeń zostało stworzone z myślą o ściśle określonej pielęgnacji. Gabinety przeznaczone do masażu, zabiegów i rytuałów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, zapewniają subtelną intymność, relaks i odprężenie.
Poczuj woń olejków, zobacz piękno, usłysz kojącą muzykę, niech odpręży Cię dotyk – poczuj piękno wszystkimi zmysłami…

„Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna” Oskar Wilde.